130.000 tevreden klanten Eigen voorraad 18 jaar ervaring! Gratis verzending vanaf €149 4,6 sterren op Google reviews
Zoeken
Mercedes GLE (W166/C292) 2015-2019 | 12.3″ Scherm Upgrade | Draadloos Apple CarPlay & Android Auto | NTG 4.5 & 5.0
399.00 incl. btw

Gevonden auto:    – BJ
Niet juist? Of andere auto kiezen? Ga naar de product keuzehulp

Mercedes GLE (W166/C292) 2015-2019 | 12.3″ Scherm Upgrade | Draadloos Apple CarPlay & Android Auto | NTG 4.5 & 5.0

Mercedes GLE (W166/C292) 2015-2019 | 12.3″ Scherm Upgrade | Draadloos Apple CarPlay & Android Auto | NTG 4.5 & 5.0

Uitstekende klantenservice

beoordeeld met 4.6★ uit 950+

Wij geven met ❤️ & passie advies | vragen? Mail [email protected]

Op voorraad

399.00 incl. btw

Geef jouw Mercedes GLE een premium upgrade

Upgrade jouw Mercedes GLE (W166/C292) 2015-2019 met een 12.3 inch Ultra HD-scherm. Geniet van draadloos Apple CarPlay en Android Auto, een luxe OEM-uitstraling en behoud van de belangrijkste originele Mercedes-functies. Geschikt voor voertuigen met NTG 4.5/4.7 en NTG 5.0/5.1.

Belangrijkste voordelen

  • 12.3 inch Ultra HD-display (2400 × 900) met luxe OEM-uitstraling
  • Draadloos Apple CarPlay & Android Auto – automatisch verbinden zonder kabels
  • Behoud van de belangrijkste originele Mercedes-functies
  • Geschikt voor Mercedes NTG 4.5/4.7 & NTG 5.0/5.1
  • Ondersteuning voor stuurwielbediening, parkeersensoren en camera (afhankelijk van uitvoering – ook mogelijk om een camera toe te voegen)
  • Originele geluidskwaliteit blijft behouden, inclusief Harman Kardon (indien aanwezig)
  • Behoud van de originele microfoon

Ervaar modern infotainment met een schermupgrade die perfect aansluit op het interieur van jouw Mercedes GLE.

Geschikt voor:
Mercedes GLE W166 SUV 2015-2019
Mercedes GLE Coupé C292 2015-2019
Mercedes NTG 4.5/4.7 & NTG 5.0/5.1

Voor 16:00 uur besteld

Morgen in huis

Gratis verzending

Vanaf €149,-

Productomschrijving

Geschikt voor de Mercedes GLE (W166/C292) 12.3 inch Scherm Upgrade | Apple CarPlay & Android Auto

Geef het interieur van jouw Mercedes GLE W166/C292 (2015-2019) een moderne uitstraling met deze hoogwaardige 12.3 inch scherm upgrade. Dit premium infotainmentsysteem ondersteunt draadloos Apple CarPlay en Android Auto en is geschikt voor voertuigen met Mercedes NTG 4.5/4.7 en NTG 5.0/5.1.

Daarbij blijven de belangrijkste originele voertuigfuncties behouden, zodat je profiteert van moderne technologie zonder het karakter en de luxe uitstraling van jouw Mercedes te verliezen.

Waarom kiezen voor dit systeem?

  • Groot 12.3-inch Ultra HD Touchscreen: Met een resolutie van 2400 × 900 geniet je van kristalheldere navigatie, levendige kleuren en een modern breedbeeld.
  • Draadloos Apple CarPlay & Android Auto: Deze Mercedes GLE W166/C292 scherm upgrade ondersteunt draadloos Apple CarPlay en Android Auto. Je smartphone verbindt automatisch zodra je instapt, waarna je eenvoudig gebruikmaakt van Google Maps, Waze, Spotify, Apple Music, Flitsmeister, WhatsApp en meer.
  • Snel en stabiel: Dankzij de geoptimaliseerde software start het systeem snel op en werkt het soepel en betrouwbaar.
  • Naadloze integratie: Het systeem sluit qua design en werking mooi aan op het originele dashboard. Je kunt eenvoudig terugschakelen naar de vertrouwde originele Mercedes-interface.

Behoud van originele Mercedes-functies

Deze Mercedes GLE scherm upgrade werkt samen met het originele infotainmentsysteem van jouw auto. Hierdoor blijven de belangrijkste originele functies behouden terwijl je profiteert van moderne smartphone-integratie.

Wat blijft er behouden?Uitleg
Achteruitrijcamera (en 360-graden camera’s)Schakelt automatisch in bij het achteruitrijden, precies zoals je gewend bent. Heeft je auto geen camera, het is ook mogelijk om een aftermarket camera toe te voegen
Bedieningssysteem, bijv. iDrive] controllerJe kunt het nieuwe scherm niet alleen via aanraking bedienen, maar ook gewoon met de originele draai-/drukknop op het middenconsole.
Audiokwaliteit via Bluetooth of AUXVoor de beste geluidservaring zonder kwaliteitsverlies loopt de audio (zoals muziek en navigatie) direct via het originele Bluetooth-kanaal van de auto (indien aanwezig). Heeft jouw auto geen originele Bluetooth? Dan verloopt het geluid via een actieve AUX-aansluiting.
Voertuiginstellingen & BoordcomputerAlle originele menu’s, onderhoudsstatistieken en instellingen blijven 100% toegankelijk in het originele menu.

Het Beste van Twee Werelden

Je hoeft niet langer te kiezen tussen moderne smart-functionaliteiten en de betrouwbaarheid van het originele Mercedes GLE-systeem. Met dit 12.3-inch aftermarket display geef je jouw GLE een moderne infotainmentupgrade met een hoogwaardige OEM-uitstraling.

Geschikt voor

  • Mercedes GLE W166
  • Mercedes GLE Coupé C292
  • Bouwjaar 2015 t/m 2019
  • Origineel Mercedes NTG 4.5/4.7
  • Origineel Mercedes NTG 5.0/5.1

Belangrijkste voordelen

  • Hoogwaardig 12.3 inch Ultra HD-scherm
  • Draadloos Apple CarPlay
  • Draadloos Android Auto
  • Speciaal ontwikkeld voor Mercedes GLE W166/C292
  • Geschikt voor NTG 4.5/4.7 & NTG 5.0/5.1
  • Behoud van de belangrijkste originele Mercedes-functies
  • Naadloze integratie in het originele dashboard
  • Snelle en stabiele werking
  • Originele geluidskwaliteit blijft behouden

 

Disclaimer:
Mercedes-Benz is een geregistreerd handelsmerk van Mercedes-Benz Group AG. Dit aftermarket-product is niet gelieerd aan, geproduceerd door of goedgekeurd door Mercedes-Benz Group AG. Verwijzingen naar Mercedes-Benz, modelnamen en systeemtypen zijn uitsluitend bedoeld om de compatibiliteit aan te geven. Apple CarPlay is een handelsmerk van Apple Inc. Android Auto is een handelsmerk van Google LLC. Alle handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren. Afbeeldingen dienen uitsluitend ter illustratie.

 

Klantervaringen

Medewerkers

Twijfel je nog of heb je hulp nodig?

Al 130.000 klanten kozen voor onze expertise en service. Sinds 2007 helpen wij zowel particulieren als bedrijven vanuit onze vestiging in Almere met de beste oplossingen voor auto-audio en navigatie.

Of je nu op zoek bent naar een autoradio met Bluetooth, Apple CarPlay of Android Auto, of juist speakers, versterkers, achteruitrijcamera’s, DAB+ antennes of inbouwmateriaal zoekt, wij denken graag met je mee.

Stel je vraag. We helpen je met plezier verder.

Audiovolt.nl is leverancier van after-market producten / oplossingen, deze zijn niet gelieerd aan Audi,BMW, Mercedes, Volkswagen, Apple, Google of enige ander OEM merk. De aangeboden producten zijn enkel geschikt voor en compatibel met het betreffende merk. Afbeeldingen worden puur illustratief gebruikt om de consument een indruk te geven van de werking van het product Apple, Iphone, Carplay en het Carplay logo zijn geregistreerde handelsmerken en eigendom van Apple inc. Android, Google Maps, Android auto en Waze zijn geregistreerde handelsmerken en eigendom van Google LLC.